ŽINOMAS KETVIRTASIS PRETENDENTAS Į BUTĄ VILNIAUS CENTRE
Penkis sekmadienius (gruodžio 3, 10, 17, 24, 31 d.) rinksime po vieną pretendentą į visiškai įrengtą butą Vilniaus centre, Gedimino pilies pašonėje. Sausio 7 d. visi penki pretendentai TV studijoje ištrauks burtus. Vienam atiteks „YIT Kausta“ moderniame gyvenamųjų namų kvartale „Naujoji Rivjera“ pastatytas dviejų kambarių butas.
Ketvirtuoju buto pretendentu tapo žaidėjas, kurio bil. nr. 0986991. Bilietas pirktas Kupiškyje, parduotuvėje "Maxima" (Vytauto g. 3).
63 747 EUR DIDYSIS PRIZAS ATITEKO DEVYNIEMS ŽAIDĖJAMS
Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl Aukso puodo, kuriame buvo daugiau nei 300 000 Eur. Išriedėjus auksiniam – 47-ajam – kamuoliukui paaiškėjo, kad Aukso puodo niekas nelaimėjo. „Teleloto“ Didysis prizas – 63 747 Eur – atiteko devyniems žaidėjams. Jie yra iš įvairių Lietuvos miestų.
AUTOMOBILIAI „TELELOTO“ ŽAIDĖJAMS
Automobilį „Audi Q3“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. nr. 0070824. Bilietas pirktas Kuršėnuose, parduotuvėje "Norfa" (Užmiesčio g. 4).
Automobilį „Audi Q3“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. nr. 1373807. Bilietas pirktas Varniuose, parduotuvėje "Čia" (Dariaus ir Girėno g. 2).
Automobilį „BMW X1“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. nr. 0412925. Bilietas pirktas Lazdijuose, Lazdijų prekybos centre (Gustaičio g. 8).
Automobilį „BMW X1“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. nr. 0737420. Bilietas pirktas internetu.
Automobilį „VW Tiguan“ laimėjo žaidėjas, kurio bil. nr. 0776195. Bilietas pirktas Šiauliuose, prekybos centre "Saulės miestas" (Tilžės g. 109).
Praėjusią savaitę laimėtą visureigį „BMW X1” atsiėmė senjoras Valerijonas Januškevičius ir Ukmergės. Vyras prisipažino dažnai žaidžiantis „Teleloto“, jam ši loterija patinka. „Dabar jau pradedu tikėti, ką laimėjau“, - atvykęs į loterijos atstovybę Vilniuje šypsojosi Valerijonas. Vyras naująjį visureigį vairuos pats. „Turbūt daugiau gyvenime jau negalėčiau nusipirkti tokio brangaus automobilio, tai bus smagu“, - kalbėjo laimėtojas. Interviu su laimėtoju žiūrėkite čia
Visureigį „BMW X1“ laimėjo elektros inžinerijos srityje dirbantis Vidmantas Masionis š Kauno. Laimingą bilietą pirko vaikino tėtis, kuris ir dovanojo sūnui naują visureigį. „Aš ir pats perku bilietus, bet, štai, tėčio ranka sėkmingesnė“, - šypsojosi Vidmantas. Interviu su laimėtoju žiūrėkite čia
Visureigis „VW Tiguan“ atiteko individualią veiklą turinčiai Rasai Baranauskienei iš Vilniaus. „Apie laimėjimą sužinojau sekmadienį, žiūrėdama laidą. Sureagavau ramiai, turbūt nujaučiau, kad jau turiu kažką laimėti“, - šypsojosi Rasa. Kas vairuos naująjį visureigį, moteris dar nenusprendė. Interviu su laimėtoja žiūrėkite čia
Dar vieną visureigį „Audi Q3” laimėjo senjoras Albinas Badokas iš Ukmergės. Vyras, atvykęs į loterijos atstovybę, prisipažino, kad labai jaudinasi ir jam dar sunku patikėti savo sėkme. „Kalėdų senelis atėjo“, - juokėsi jis. Albinas prisipažino, kad kas vairuos naują visureigį, dar neaišku, nes šeimoje rengs atskirą loteriją. Taip sužinos, kas taps naujuoju automobilio šeimininku. Interviu su laimėtoju žiūrėkite čia
Visureigis „Audi Q3” atiteko Elenai Babilčiūtei iš Varėnos raj. Interviu su laimėtoja žiūrėkite čia
Pakvietimai į TV laidą: 002*148, 022*794, 126*161, 131*513
ŽAIDIMO „SĖKMĖS SPALVA“ DALYVIAMS – 4350 EUR
Dėl piniginių prizų žaidime „Sėkmės spalva“ varžosi penki žaidėjai. Pirmame etape žaidėjams spalvos priskiriamos, vėliau jie spalvas renkasi patys. Riedant kamuoliukams žaidėjai bando spėti jų spalvas ir laimėti pinigines sumas nuo 500 Eur iki 1500 Eur. Už pirmą teisingai atspėtą spalvą skiriama 500 Eur, už antrą - 750 Eur, už trečią - 1000 Eur, už ketvirtą 1250 Eur ir už penktą - 1500 Eur.
Šį sekmadienį labiausiai sekėsi technikei Janinai Daliai Vyšniauskienei iš Vilniaus. Ji atspėjo tris spalvas ir laimėjo 2750 Eur. 1000 Eur atiteko Monikai Teisiūnaitei iš Kauno. Kiti trys žaidėjai – buhalteris Nikolaj Koltunov iš Vilniaus, buhalterė Donata Binkienė iš Panevėžio ir ūkio vedėja Česlava Grigienė iš Vilniaus – laimėjo paguodos prizus po 200 Eur.
AUTOMOBILIS IR PINIGINIAI PRIZAI TELELOTO „EGLUTĖS“ ŽAIDĖJAMS
Prie šventinės „Teleloto“ eglutės žaidė trys žaidėjai. Ant eglutės buvo sukabintos dovanų dėžutės, kuriose slėpėsi automobiliai arba piniginės sumos.
Pirmoji žaidimo dalyvė – senjora Laima Bučiuvienė iš Klaipėdos. Moteriai laidos vedėjas pasiūlė 3000 Eur, bet ji nusprendė rizikuoti ir atidarė dėžutę. Joje klaipėdietė rado visureigį „VW Tiguan“.
Antroji žaidime dalyvavo namų šeimininkė Birutė Šukienė iš Mažeikių raj. Ji derybose sulaukė 3500 Eur pasiūlymo ir nusprendė paimti šią sumą. Ir neklydo - dėžutėje buvo 500 Eur.
Trečiasis žaidėjas – senjoras Bronius Deimantavičius iš Marijampolės. Jam prie eglutės pasiūlyta suma buvo 4000 Eur, bet Bronius atidarė dėžutę. Joje vyras rado 500 Eur.
„DEGANČIOS LINIJOS“ ŽAIDIME 6000 EUR KETURIEMS ŽAIDĖJAMS
Nuskambėjus skambučiui visi studijos žaidėjai išsirikiavo prie „Degančios linijos“. Prieš išriedant sekančiam kamuoliukui jie turėjo apsispręsti, ar žengti žingsnį nuo pakylos ir tikėtis, kad su šiuo kamuoliuku bus užbraukta visa lentelė. Šįkart nuo pakylos laiku nužengė keturi žaidėjai: Donata Binkienė iš Panevėžio, Dalia Buganauskienė iš Panevėžio raj., Sigitas Baika iš Pakruojo ir Birutė Šukienė iš Mažeikių raj. Jie pasidalino 6000 Eur.