Kaip žaisti su tuo pačiu bilietu keliuose tiražuose?

Bilietas keliems tiražams (tęstinis bilietas) – tai galimybė su tuo pačiu skaičių deriniu žaisti keliuose žaidimo tiražuose iš eilės. T.y. pasirinkę pageidaujamą derinį galėsite nurodyti, keliuose loterijos tiražuose su šiuo deriniu žaisite. „Vikinglotto“, „Eurojackpot“ ir „Jėga“ žaidimams galėsite įsigyti tęstinį bilietą 2-8 tiražams, o „Kenoloto“ – net 180 tiražų.
 
Nupirktą tęstinį bilietą matysite skyrelyje „Mano bilietai“, jis bus pažymėtas specialiu simboliu. Čia matysite keliuose tiražuose šis bilietas dalyvauja (tiražų skaičius nurodomas per brūkšnelį), o paspaudę ant išskleidimo simbolio, matysite detalesnę informaciją apie bilietą. 
 
Tęstinio bilieto laimėjimai iki 1000 iškart po tiražo atsidurs Jūsų žaidėjo piniginėje, o didesnius laimėjimus būsite pakviesti atsiimti loterijos atstovybėje. Atsiimant didesnį nei 1000 laimėjimą, bet nesibaigus visiems tęstinio bilieto tiražams, loterijos atstovybėje Jums taip pat bus išduotas popierinis bilietas likusiems tiražams. Internete šis bilietas nebebus tikrinamas.
 
Kviečiame išbandyti!