Kaip pirkti VIKINGLOTTO?

Paprastas bilietas

Vieną „Vikinglotto“ bilietą sudaro du skaičių deriniai su 6 vienodais pagrindiniais skaičiais ir 2 skirtingais Vikingo skaičiais. Tad Jums reikia pasirinkti 6 iš 48 pagrindinius skaičius ir 2 iš 8 Vikingo skaičius.

Skaičius galite pasirinkti patys arba paspaudus mygtuką BIM-BAM, atsitiktinių skaičių derinius Jums sugeneruos kompiuteris. 

Pasirinkę pageidaujamus skaičių derinius, spauskite „Dėti į krepšelį“ ir apmokėkite bilietus. Įsigytus bilietus matysite skyrelyje „Mano bilietai“. Po tiražo čia matysite informaciją apie tai, ar Jūsų bilietas laimingas, kiek skaičių atspėjote ir pan. Informacija apie laimėjimus Jus pasieks ir el. paštu. 

SISTEMINIS BILIETAS

Norėdami žaisti su sisteminiu „Vikinglotto“ bilietu:

  1. Pasirinkite iš kelių pagrindinių (nuo 6 iki 10) ir kelių Vikingo (nuo 1 iki 8) skaičių norite generuoti visus įmanomus derinius.
  2. Pažymėti lentelėse tiek skaičių, kiek nurodėte ankstesniame pasirinkime. Arba spauskite BIM-BAM ir skaičius jums sužymės kompiuteris.
  3. Norėdami peržiūrėti visus įmanomus derinius, spauskite „Rodyti derinius“.
  4. Spauskite „Dėti į krepšelį“ ir apmokėkite bilietus. Įsigytus bilietus matysite skyrelyje „Mano bilietai“.

 

ĮSIMINTI DERINĮ

Mėgstamus skaičių derinius galite išsisaugoti ir žaisti su jais kitą kartą, tereikia paspausti ikonėlę „įsiminti“.

Kitą kartą pirkdami bilietus ir norėdami panaudoti mėgiamą derinį, spauskite ikonėlę „Mano skaičiai“. Jums išsiskleis lentelė su šiai loterijai išsaugotais skaičių deriniais. Pasirinkite derinį, kurį norite panaudoti, ir spauskite „naudoti“. Taip galite panaudoti ir kelis derinius iškart.

Visus išsaugotus skaičių derinius rasite skyrelyje „Mano skaičiai“.

Daugiau apie „Vikinglotto“ žaidimą skaitykite čia >