Pagalba

Kaip persivesti pinigus į savo banko sąskaitą?

Prisijunkite ir paspauskite mygtuką „Mano perlas“, o po to – „Mano piniginė“. Paspauskite skiltį „Pinigų pervedimas“ ir įrašykite sumą, kurią norite persivesti bei sąskaitą, į kurią norite persivesti pinigus.

Pavedimai iš „Mano piniginės“ į asmeninę banko sąskaitą įvykdomi per 1 darbo dieną. T.y. jei pinigus iš „Mano piniginės“ į banko sąskaitą pervedate penktadienį, pavedimas bus atliktas kitą darbo dieną – pirmadienį.

SVARBU: banko sąskaitos valdytojo duomenys (vardas, pavardė) turi sutapti su Jūsų žaidėjo sąskaitoje nurodytais duomenimis. Kai kuriais atvejais tai gali būti priežastis, dėl kurios pinigai iš jūsų žaidėjo piniginės nepatenka į banko sąskaitą. Banko sąskaitos numerį galite pakeisti skiltyje „Mano piniginė“, savo duomenis (vardą, pavardę) galite koreguoti skyrelyje „Mano duomenys“.

Pervedimai tik į lietuviškas banko sąskaitas

Pervesti pinigus iš žaidėjo piniginės galima tik į lietuviškas banko sąskaitas.

Jeigu dėl tam tikrų priežasčių pageidaujate, kad pinigai būtų pervesti į užsienio banko sąskaitą, el. paštu info@perlas.lt atsiųskite laisvos formos prašymą, kuriame būtų nurodyta jūsų vardas, pavardė, el. paštas, kuriuo registruota žaidėjo paskyra, banko pavadinimas ir banko sąskaitos numeris. Gavus tokį prašymą pinigai į banko sąskaitą bus pervesti per 3 darbo dienas.

Į užsienio banko sąskaitas pervedama ne mažesnė nei 20 Eur suma.