Kaip papildyti Žaidėjo piniginę?

Žaidėjo piniginę www.perlas.lt galite papildyti keliais būdais:

·         Mokėjimo kortele

·         Per el. bankininkystę

·         Prie PERLO terminalo

Prisijunkite prie perlas.lt ir paspauskite mygtuką „Mano perlas“, po to – „Mano piniginė“. Meniu pasirinkite, kokiu būdu pildysite Žaidėjo piniginę ir nurodykite norimą sumą. Sekite tolesnes nuorodas.

Pildymas mokėjimo kortele

Norint papildyti Žaidėjo piniginę, tinka ir debetinė, ir kreditinė VISA arba MASTERCARD mokėjimo kortelė. Pildymas mokėjimo kortele nieko nekainuoja. Papildymo limitas – 100 Eur per 24 val.

Pildymas per el. bankininkystę

Norėdami papildyti Žaidėjo piniginę, turite prisijungti prie perlas.lt svetainės. Jei tiesiog sukursite mokėjimą savo e-banke neprisijungę, toks pavedimas į Jūsų piniginę nepateks. 

DĖMESIO: Atlikus pavedimą iš banko sąskaitos, būtina sugrįžti į perlas.lt puslapį! Tai padarysite paspaudę nuorodą „Grįžti į e-parduotuvę“, esančią banko puslapio apačioje.

Pildymas per PERLO terminalą

Prisijungus prie paskyros ir pasirinkus piniginę pildyti prie terminalo, Jums bus sugeneruotas unikalus brūkšninis kodas. Jį atsispausdinkite ir pateikite kasininkei prie „Perlas“ terminalo. Paslauga yra nemokama ir trunka vos kelias minutes. Minimali papildymo suma – 5 Eur, maksimali – 100 Eur.