Kaip padovanoti loterijos bilietą?

  1. Nuspręskite, ką norite dovanoti:
  • Bilietų rinkinį (kaina nuo 3 iki 7,5 Eur)
  • Bilietų prenumeratą (1-12 mėn., kaina nuo 4 Eur)
  • Pavienius bilietus (t.y. patys parinksite kokį kiekį ir kurios (-ių) loterijos (-ų) bilietų norite dovanoti (galima dovanoti nuo 1 iki 100 bilietų).

Spauskite mygtuką „Renkuosi“ ir eikite toliau arba spauskite „Tęsti“:

  1. Pasirinkite atviruką ARBA įkelkite savo atviruką / nuotrauką, kurį laiške su informacija apie padovanotus bilietus norite nusiųsti dovanos gavėjui. Jei norite – įrašykite sveikinimą, jei nenorite – tiesiog palikite laukelius tuščius ir eikite toliau. 

  1. Nurodykite dovanos gavėją – dovanos išsiuntimui būtinas el. paštas. Įsitinkinkite, kad jį nurodėte teisingai, nes nurodytu el. paštu bus siunčiamas pranešimas apie padovanotą bilietą bei prisijungimo prie sistemos nuoroda, kurioje gavėjas galės pasitikrinti savo bilietą.

4. Spauskite „dėti į krepšelį“ ir apmokėkite. Apmokėję krepšelį, gausite el. laišką su patvirtinimu, kad bilietus pavyko padovanoti.

Kaip bilietas pasieks gavėją? 

  • Bilietų pirkimo metu Jūs nurodote dovanos gavėjo el. paštą, pagal kurį gavėjui sukuriama žaidėjo paskyra, į kurią patenka Jūsų nupirkti ir padovanoti bilietai.
  • El. paštu gaudamas pranešimą apie padovanotus bilietus, gavėjas gauna ir nuorodą, per kurią gali prisijungti prie jam sukurtos žaidėjo paskyros ir pamatyti gautus bilietus. Dovanos gavėjui tereiks susikurti slaptažodį ir jis iškart bus perkeltas į skyrelį „Dovanos“, kur bus atvaizduojami jo gauti bilietai.  

Ar dovanotas bilietas laimėjo ir kaip bus išmokėtas laimėjimas?

  • Pranešimą apie laimėjusius bilietus dovanos gavėjas gaus el. paštu. Be to, laimėjimą jis matys savo žaidėjo paskyroje. Dovanos siuntėjas apie laimėjusius bilietus nėra informuojamas.
  • Laimėjimai išmokami dovanos gavėjui, o ne siuntėjui. Laimėjimai iki 1000 Eur iškart po loterijos tiražo pervedami į dovanos gavėjo „Žaidėjo piniginę“. Didesnius laimėjimus dovanoto bilieto gavėjas bus pakviestas atsiimti loterijos atstovybėje.

DĖMESIO: Į dovanos gavėjo elektroninį paštą (nurodytą dovanos siuntėjo) pateiktas pranešimas apie padovanotą bilietą ir dovanos gavėjo vardu sukurtoje vartotojo paskyroje patalpintas padovanotas bilietas visiškai ir galutinai įvykdo bendrovės pareigą perduoti nupirktą loterijos bilietą jo gavėjui, t.y. visais atvejais bendrovės pareiga pateikti nupirktą bilietą gavėjui pagal pirkėjo nurodytą gavėjo elektroninį paštą (tik pirkėjas atsako už teisingų gavėjo duomenų pateikimą) laikoma tinkamai įvykdyta, kai bendrovė nusiunčia pranešimą apie padovanotą loterijos bilietą į pirkėjo nurodytą elektroninį paštą ir gavėjo vardu sukurtoje vartotojo paskyroje patalpina padovanotą bilietą.