Pagalba

Kaip padovanoti loterijos bilietą?

Dovanoti bilietą labai paprasta. Spauskite mygtuką „Pirkti bilietą“, esantį po loterijos logotipu ir viršuje pasirinkite „Dovanoti“. Atsidariusiame lange Jums tereikia:

1. Pasirinkti norimą sveikinimo atviruką iš pateikto sąrašo.

2. Pasirinkti kurios (-ių) loterijos (-ų) ir kiek bilietų norite dovanoti (galima dovanoti nuo 1 iki 100 bilietų).

3. Nurodyti, kam siunčiate dovanojamą bilietą, t.y. įvesti gavėjo duomenis – vardą, pavardę, el. pašto adresą bei telefono numerį. Pasitikrinkite, ar šiuos duomenis įvedėte teisingai, nes nurodytu el. paštu bus siunčiamas pranešimas apie padovanotą bilietą bei prisijungimo prie sistemos nuoroda, kurioje gavėjas galės pasitikrinti savo bilietą.

4. Įrašyti sveikinimą. Šis sveikinimas kartu su šventiniu atviruku bus nusiųstas gavėjui el. paštu.

5. Atlikus aukščiau paminėtus žingsnius dovanojamus bilietus galite įsidėti įpirkinių krepšelį. Apmokėkite krepšelį per savo „Žaidėjo piniginę“ arba el. bankininkystę. Apmokėję krepšelį Jūs gausite el. laišką su patvirtinimu, kad bilietus pavyko padovanoti.

Kaip bilietas pasieks gavėją? 

  • Bilietų pirkimo metu Jūs nurodote dovanos gavėjo duomenis, pagal kuriuos gavėjui automatiškai sukuriama žaidėjo paskyra, į kurią patenka Jūsų nupirkti ir padovanoti bilietai.
  • El. paštu gaudamas pranešimą apie padovanotus bilietus, gavėjas gauna ir nuorodą, per kurią gali prisijungti prie jam sukurtos žaidėjo paskyros ir pamatyti gautus bilietus. Dovanos gavėjui tereiks susikurti slaptažodį ir jis iškart bus perkeltas į skyrelį „Dovanos“, kur bus atvaizduojami jo gauti bilietai.  

Ar dovanotas bilietas laimėjo ir kaip bus išmokėtas laimėjimas?

  • Pranešimą apie laimėjusius bilietus dovanos gavėjas gaus el. paštu. Be to, laimėjimą jis matys savo žaidėjo paskyroje. Dovanos siuntėjas apie laimėjusius bilietus nėra informuojamas.
  • Laimėjimai išmokami dovanos gavėjui, o ne siuntėjui. Laimėjimai iki 1000 Eur iškart po lošimo pervedami į dovanos gavėjo „Žaidėjo piniginę“. Didesnius laimėjimus dovanoto bilieto gavėjas bus pakviestas atsiimti loterijos būstinėje.

DĖMESIO: Į dovanos gavėjo elektroninį paštą (nurodytą dovanos siuntėjo) pateiktas pranešimas apie padovanotą bilietą ir dovanos gavėjo vardu sukurtoje vartotojo paskyroje patalpintas padovanotas bilietas visiškai ir galutinai įvykdo bendrovės pareigą perduoti nupirktą loterijos bilietą jo gavėjui, t.y. visais atvejais bendrovės pareiga pateikti nupirktą bilietą gavėjui pagal pirkėjo nurodytą gavėjo elektroninį paštą (tik pirkėjas atsako už teisingų gavėjo duomenų pateikimą) laikoma tinkamai įvykdyta, kai bendrovė nusiunčia pranešimą apie padovanotą loterijos bilietą į pirkėjo nurodytą elektroninį paštą ir gavėjo vardu sukurtoje vartotojo paskyroje patalpina padovanotą bilietą.