Kaip išsimokėti kasoje arba terminale pirkto bilieto laimėjimą?

LAIMĖJIMAS IKI 150 €

Jeigu laimėjote piniginį prizą iki 150 Eur, laimėjimą galite iškart gauti į Perlas.lt  žaidėjo piniginę.

Po laimėjimo pranešimu spauskite mygtuką „Atsiimti laimėjimą“. 
 

Kitame žingsnyje nurodykite bilieto serijinį numerį: 

 

Įvedę bilieto serijinį numerį, galėsite prisijungti prie savo paskyros (jei jau esate registruotas Perlas.lt žaidėjas) arba užsiregistruoti. Laimėjimas į žaidėjo piniginę bus išmokėtas iškart.

Laimėjimui papildžius Jūsų žaidėjo piniginę už jį galėsite toliau pirkti loterijos bilietus arba persivesti laimėtą sumą į savo mokėjimo sąskaitą. 

 

LAIMĖJIMAS NUO 150 € IKI 1000 €

Jeigu laimėjote piniginį prizą nuo 150,01 € iki 1000 €, laimėjimai gali būti išmokėti į Perlas.lt puslapyje registruoto žaidėjo mokėjimo sąskaitą.

1. Įvedę bilieto numerį/ilgąjį numerį ir išvydę sveikinimo pranešimą, spauskite mygtuką „Atsiimti laimėjimą“ (jeigu tikrinate bilietą neprisijungęs/neturėdamas paskyros, pirmiausia prisijunkite/užsiregistruokite):


 

2. Kitame žingsnyje suveskite Bilieto serijos numerį (tikrinant „Vikinglotto“ bilietą, po bilieto numerio suvedimo būsite iš karto nukreiptas į langą, skirtą prizo išmokėjimui ir informacijos suvedimui, 3 pav.)3. Po bilieto serijinio numerio suvedimo būsite paprašyti peržiūrėti/redaguoti informaciją, skirtą prizo išmokėjimui:

4. Patvirtinus laimėjimo formą, laimėjimas bus išmokėtas į Jūsų mokėjimo sąskaitą ne vėliau  nei per 30 kalendorinių dienų. Apie išmokėjimą būsite informuotas el. paštu.