Kaip bus išmokėtas mano laimėjimas?

Informacija apie laimėjimų išmokėjimą pateikiama žemiau. Laimėjimų išmokėjimas priklauso nuo to, kur pirktas loterijos bilietas – prekybos vietose, „Perlas“ terminaluose ar internetu.

Jūsų bilietas galioja ir piniginį laimėjimą (išskyrus papildomus piniginius prizus, kurie laimimi TV studijos žaidimų metu ir kuriems taikomos papildomo prizo atsiėmimo taisyklės) galite atsiimti per 60 dienų nuo žaidimo datos. Dėl laimėjimų momentinėje loterijoje privaloma kreiptis ne vėliau kaip per mėnesį po respublikiniame dienraštyje paskelbtos loterijos pabaigos datos. Prekybos vietų kasose ir „Perlas“ terminaluose pirktų bilietų laimėjimai išmokami tik pateikus bilietą, todėl rūpestingai jį saugokite. www.perlas.lt žaidėjo piniginėje esantys pinigai gali būti panaudoti loterijos bilietų pirkimui arba pervesti į Jūsų asmeninę mokėjimo sąskaitą.

Jeigu nenurodytos atskiros loterijos, visiems laimėjimams taikoma vienoda išmokėjimų tvarka. Laimėjimų išmokėjimas žaidėjams, bilietus pirkusiems prekybos vietų kasose ir „Perlas“ terminaluose:

Laimėjimas iki 150 Eur yra išmokamas visose bilietų pardavimo vietose arba išmokamas į žaidėjo piniginę arba  išmokamas per mobiliąją PERLAS programėlę į žaidėjo piniginę. Instrukcija, kaip išsimokėti laimėjimą į žaidėjo piniginę čia >.

Laimėjimas nuo 150,01 Eur iki 1000 Eur yra išmokamas loterijos atstovybėse arba centrinėje būstinėje Vilniuje arba pervedamas į žaidėjo asmeninę mokėjimo sąskaitą (pervedimas į žaidėjo piniginę negalimas). Instrukcija kaip persivesti laimėjimą į mokėjimo sąskaitą čia >.

Laimėjimas nuo 1000 Eur yra pervedamas į žaidėjo asmeninę mokėjimo sąskaitą, kai jis užpildo paraišką loterijos atstovybėse arba centrinėje būstinėje ir pateikia asmens tapatybės dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę).

Laimėjimas nuo 30 000 Eur yra išmokamas tik užpildžius laimėjimo paraišką centrinėje loterijos būstinėje Vilniuje, Olimpiečių g. 15-1.

Daiktinis prizas yra išduodamas loterijos atstovybėse ir loterijos centrinėje būstinėje po to, kai laimėtojas jį užregistruoja loterijos atstovybėse, centrinėje būstinėje arba www.perlas.lt žaidėjo paskyroje.

„Teleloto“ laimėtų automobilių dokumentai įteikiami tik TV studijoje, filmavimo metu.

Kiti piniginiai laimėjimai, laimėti Aukso puodo dalybose arba kituose žaidimuose, išmokami tik „Perlas Plius“ terminaluose, kurių sąrašą rasite čia >. Žaidėjai yra atskirai informuojami apie tokias akcijas ir žaidimus bei laimėjimų išmokėjimo tvarką.